Cтворення інформаційно – просвітницьких центрів громадського руху соціального захисту населення     

В Україні створена та впроваджена в медичну практику випереджувальна (high technology), екологічно-чиста медична технологія  – інформаційно-хвильова терапія (ІХТ), яка базується на іншій медичній парадигмі - співпраці з організмом і його мікробіотою (додаток 1 - 1 аркуш).

Пріоритетна українська безмедикаментозна технологія ІХТ науково обґрунтована, апробована в науково-практичних медичних закладах і забезпечує профілактику, лікування та реабілітацію.

ІХТ забезпечує вирішення більшості державних і муніципальних медико-соціальних програм (додаток 2 - 2 аркуші), заощаджуючи значні фінансові та людські ресурси (придбання дорогого обладнання, ліків, матеріалів, тощо) разом з тим, значно підвищуючи стандарти лікування (додаток 3 - 1 аркуш).

Перехід охорони здоров’я на таке ресурсне забезпечення дозволяє швидко вирішити низку проблем, що стоять перед медициною, починаючи від сільської амбулаторії, ФАПу, стаціонарних та амбулаторних медичних закладів, санаторіїв-профілакторіїв, реабілітаційних центрів, тощо, аж до пересувних центрів швидкого розгортання для постраждалих в результаті військових дій (військова медицина  та «медицина катастроф»), не потребуючи додаткового фінансування.

Поліфункціональна технологія ІХТ дозволяє лікувати переважну більшість захворювань без застосування фармакологічних препаратів. Лише один лікувальний центр ІХТ (4 пристрої «ІХТ-Поріг») в умовах амбулаторії чи стаціонару дозволяє провести лікування 1500 – 1700 осіб за рік зі скороченням термінів перебування в стаціонарі приблизно на третину та зменшенням кількості ліжко-місць в стаціонарах на 50-70%.

До цього часу тиск з боку фармакологічного лобі та особиста незацікавленість високопосадовців не дозволяли системно впроваджувати  ІХТ в муніципальних та державних медичних установах.

В умовах сьогоднішньої децентралізації влади та меншого впливу в регіонах міжнародного фармакологічного лобі і українських псевдо-громадських організацій «захисту пацієнтів» - соціально відповідальні керівники регіонів здатні вже сьогодні вирішити більшість проблем медико-соціального захисту населення регіону. Економія коштів на медикаментах дає можливість значного підвищення зарплати та працевлаштування лікарів. Можливий шлях вирішення проблем здоров’я населення регіону - через самоорганізацію населення, благодійні, релігійні та інші громадські організації по програмі: «Як державі не під силу, – ми знайдемо іншу силу».

Ми розуміємо, що проблема впровадження ІХТ – не лише фармакологічне лобі, але й фармакологічна зомбованість більшості населення. Поряд з цим висока ефективність ІХТ, переваги її використання, доступність, нешкідливість та швидкість отримання лікувального ефекту дозволить в короткі строки впровадити технологію ІХТ в медицину регіонів України. Поліфункціональність технології ІХТ вже сьогодні дозволяє значно покращити здоров’я населення регіонів.

Ми готові виступити на зібраннях представників асоціації міст України та надати для ознайомлення необхідні науково-практичні матеріали по впровадженню ІХТ в усіх напрямках медицини, а також в найкоротші строки (від двох тижнів до місяця) впровадити пілотні проекти в регіоні: сільській медицині (ФАПи), паліативній медицині, хоспісах, реабілітаційній медицині всіх напрямків, тощо.

 

 

 

 

З повагою,                                                                                    

Президент міжнародної асоціації лікарів                                                      Колбун М.Д.

інформаційно-хвильової терапії, директор НДУ                                                             «Інститут інформаційно-хвильових технологій»

проф., д.т.н.  

 

Проект щодо створення інформаційно – просвітницьких центрів громадського руху соціального захисту населення                                                                                                                  

І.Мета

Реалізація громадського руху соціального захисту населення, збереження й відновлення здоров’я нації, формування високої громадсько – політичної свідомості населення, під гаслом:«Як державі не під силу, ми знайдемо іншу силу».

 

ІІ. Порядок впровадження

2.1. Визначення (пошук) благодійних та громадських організацій, фондів, меценатів тощо, які беруть участь в реалізації проектів.

2.2. Інформування органів місцевого самоврядування про впровадження проекту та виділення приміщень для його реалізації.

2.3. Методичне й технічне забезпечення проекту в частині медико – соціального захисту населення на основі безмедикаментозних інформаційних технологій.

2.4. Проведення навчання обслуговуючого персоналу методикам оздоровлення, профілактики та  реабілітації за допомогою інформаційно – хвильової терапії (ІХТ)*.

2.5. Забезпечення центрів інформаційно – просвітницькими матеріалами для підвищення громадсько – політичної активності населення (громадсько-політичний напрямок).

 

ІІІ. Методика реалізації програми

3.1. Проведення кількісних розрахунків, матеріально-технічного і методичного забезпечення, виконання медико-соціального напрямку проекту в конкретному регіоні.

3.2. Збір даних про рівень здоров’я громадян даного регіону і визначення груп і кількості осіб для профілактики та реабілітації.

3.3. Забезпечення проведення реабілітаційно-оздоровчих та профілактичних процедур для різних груп населення.

3.4. Підготовка інформаційно – просвітницьких матеріалів по підвищенню громадсько-політичної активності та їх розповсюдженню серед населення.

 

ІV. Очікувані результати

 

Медико – соціальний напрямок

4.1. Зниження загальної кількості захворюваності населення за рахунок екологічно чистої медичної технології – ІХТ.

4.2. Підвищення загального рівня здоров’я дітей, підлітків та дорослих, зниження проценту хронічних захворювань, профілактика сезонних захворювань у хронічно хворих та скорочення ліжко – місць в стаціонарах.

4.3. Підвищення ефективності диспансеризації (облік і обстеження) та профілактичних заходів для населення регіону.

4.4. Зниження фінансового навантаження (50-80%) на місцевий бюджет чи бюджет страхових компаній ( у разі страхової форми медицини).

4.5. Вирішення проблеми надмірного споживання ліків та їх шкідливих наслідків (алергізація і звикання).

4.6. Вирішення питань доступності і якості реабілітаційно – профілактичних послуг.

4.7. Підвищення медичного стандарту.

4.8. Вирішення стратегічних питань майбутнього нації – здоров’я її громадян на основі досягнень української медицини .

 

Громадсько – політичний напрямок

 

Розробляється спільно з громадськими

організаціями, партіями,

територіальними громадами тощо

для формування громадсько – політичної

свідомості населення.

 

V. Обладнання та засоби для реалізації проекту

 

  1. Обладнання та засоби для реалізації одного центру оздоровчо-реабілітаційних послуг
    1. Виділення приміщення до 20 м² і розміщення 4 кушеток або 2 кушетки і 2 крісла.
    2. Передача по угоді 4 приладів «ІХТ – Поріг» та 40 шт. «Матриця Колбуна», для оснащення центру.
    3. Поставка інформаційної води «Інфо – Аква» по узгодженню з благодійником.

 

  1. Кількісні показники по наданню оздоровчо – реабілітаційних послуг

5.1. Профілактика – 5 щоденних процедур по 15 – 20 хвилин кожна (5 днів).

5.2. Реабілітація – 8 щоденних процедур по 20 -25 хвилин кожна (8 днів).

5.3. Один прилад «ІХТ - Поріг» за 8 годин роботи забезпечує:

Профілактичних процедур – 16, реабілітаційних – 12.

4 прилади забезпечують в місяць:

Профілактику – 64 х 4 = 248 осіб;

Реабілітацію – 40 х 4 = 160 осіб.

Таким чином за рік центр при максимальному завантаженні може забезпечити:

Профілактику – 2950 осіб;

Реабілітацію – 1920 осіб.

Організатори проекту:

 

Громадські, політичні, благодійні організації, фонди та інші бажаючі, приватні особи- меценати (фінансовий супровід проекту)

          Міжнародна асоціація лікарів інформаційно-хвильової терапії (організаційно-методичний супровід проекту)

          ТОВ «Біополіс Плюс» (матеріально-технічний супровід проекту)

          Інститут інформаційно - хвильових технологій (розробник проекту)

Виконавчий директор

Тел. +380675037958

biopolisukraine@gmail.com

 

* Центри медико-соціального захисту не позиціонуються як медичні центри (якщо створюються за ініціативою громадських, політичних, благодійних тощо організацій), для того, щоб не брати дозвільної ліцензії МОЗ України  і не викликати спротиву фармакологічної мафії. При офіційній підтримці територіальних громад і муніципалітетів міст це будуть медичні центри для лікування, профілактики та реабілітації населення.

Тематика: 
Соціальний захист
Регіон: 
Миколаївська область
Місто: 
вся Україна
Міжнародна асоціація лікарів інформаційно-хвильової терапії
Тел. +380675037958 biopolisukraine@gmail.com

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)