«10-річчя Східного партнерства: ЛОКАЛІЗАЦІЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ» - форум відбудеться у Вільнюсі

10 / Жовтень, 2019
24-25 жовтня 2019 року у Вільнюсі (Литва) відбудеться  Форум місцевих лідерів країн Східного Партнерства ЄС «10-річчя Східного партнерства: ЛОКАЛІЗАЦІЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»
Організатори форуму: Асоціація місцевого самоврядування Литви, Міністерство Закордонних Справ Литовської Республіки, Коаліція місцевих і регіональних влад та їх об'єднань ПЛАТФОРМА (PLATFORMA).
Мета форуму - зміцнення співробітництва між Європейським Союзом і країнами Східного партнерства та обмін досвідом щодо локалізації та впровадження Цілей сталого розвитку.
Під час форуму представники Європейської Комісії, європейських муніципалітетів, національних установ та інших зацікавлених сторін представлять головні пріоритети, результати і подальші завдання сталого розвитку, а також фонди і програми розвитку. У форумі візьмуть участь мери, місцеві політики, а також експерти з питань сталого розвитку і представники асоціацій місцевого самоврядування з Литви, Молдови, Грузії, України, Латвії та інших країн ЄС.
Програма Форуму передбачає представлення діючих ініціатив місцевих та регіональних політиків країн Східного партнерства, а також дискусії щодо майбутньої структури Східного партнерства після 2020 року через різноманітний формат сесій: обмін досвідом, панелі, семінари.
Партнери форуму: Міністерство навколишнього середовища Литовської Республіки, муніципалітет міста Вільнюса, Рада європейських муніципалітетів і регіонів (CEMR), Бюро Ради Міністрів Північних країн в Литві, Національна асоціація місцевого самоврядування Грузії, Асоціація міст України та Конгрес місцевих влад Молдови.
 

Нагадаємо, у 2009 році країни-члени ЄС на чолі з Польщею та Швецією започаткували Східне партнерство: спільну ініціативу з шістьма країнами зі Східної Європи та Кавказу (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна). У 2016 році Європейська Комісія та Європейська служба зовнішніх дій встановили перелік пріоритетів для демонстрації досягнення відчутних переваг у повсякденному житті громадян по всьому регіону, зосередивши увагу на досягненні 20 результатів до 2020 року у чотирьох ключових пріоритетних сферах: ЕКОНОМІКА, УПРАВЛІННЯ, ПОВ’ЯЗАНІСТЬ ТА СУСПІЛЬСТВО.
Термін досягнення 20 результатів до 2020 року завершиться наступного року, а результати будуть представлені на наступному саміті Східного партнерства ПЛАТФОРМА, Асоціація місцевих органів влади Литви та їх партнери виступають за сприяння доступу місцевих та регіональних органів влади країн Східного партнерства до програм та обмінів за підтримки ЄС.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)