02 / Липень, 2019
Під час заходу експертами представлено для обговорення проєкт Плану реалізації Стратегії розвитку Ржищівської ОТГ на 2020 - 2022 роки.
Учасників робочої групи привітала в.о. міського голови Чорненька Крістіна Іванівна. Вона подякувалі присутнім учасникам робочої групи та небайдужим мешканцям, що пройшли майже весь шлях до створення стратегічних документів, а саме Стратегії розвитку ОТГ до 2030 року.
Ржищівська міська об'єднана територіальна громада бере участь у проєкті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом. Цей проєкт передбачає розроблення Стратегії, плану заходів з її реалізації та відповідних систем моніторингу.
На початку засідання консультант зі стратегічного планування Людмила Євсєєва презентувала присутнім інформацію стосовно проєктних листків, які розроблено представниками Ржищівської міської ради.
Учасники робочої групи обговорили всі проєктні листки, які увійдуть до тексту Плану реалізації Стратегії розвитку Ржищівської міської об'єднаної територіальної громади, а також внесли відповідні зауваження та правки.
За результатами спільної роботи було прийнято рішення, а саме - підготувати остаточний варіант Плану реалізації Стратегії .розвитку ОТГ та винести його разом із Стратегією на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться у липні 2019 року.
    

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)