02 / Липень, 2019
Під час заходу експертами представлено для обговорення проєкт Плану реалізації Стратегії розвитку Тростянецької ОТГ на 2020 - 2022 роки.
Учасників робочої групи привітав міський голова Тростянецької ОТГ Бова Юрій, який подякував консультантам зі стратегічного планування Асоціації міст України Євсєєвій Людмилі Степанівні та Бойко Наталії за консультаційне супроводження розробки Стратегії розвитку Тростянецької об'єднаної територіальної громади до 2030 року та вручив відповідні подяки міського голови.
Тростянецька міська об'єднана територіальна громада бере участь у проєкті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом. Цей проєкт передбачає розроблення Стратегії, плану заходів з її реалізації та відповідних систем моніторингу.
На початку засідання консультант зі стратегічного планування Людмила Євсєєва презентувала присутнім інформацію стосовно проєктних листків, які розроблено представниками Тростянецької міської ради та під консультаційним супроводженням представників АМУ.
Учасники робочої групи обговорили всі проєктні листки, які увійдуть до тексту Плану реалізації Стратегії розвитку Тростянецької міської об'єднаної територіальної громади, а також внесли відповідні зауваження та правки.
За результатами спільної роботи було прийнято рішення, а саме - підготувати остаточний варіант Плану реалізації Стратегії розвитку ОТГ та винести його разом із Стратегією на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться у серпні 2019 року.
      

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)