29 / Липень, 2019
Ржищівська міська  територіальна громада першою затвердила розроблені стратегічні документи в рамках проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом.
Консультаційне супроводження розробки Стратегії розвитку Ржищівської  міської територіальної громади та Плану її реалізації забезпечено консультантами Асоціації міст України. Розроблені документи є дороговказом в діяльності територіальної громади.
В.о. міського голови Чорненька Крістіна Іванівна особисто презентувала Стратегію розвитку та План реалізації на сесії міської ради та підкреслила важливість даних стратегічних документів.
Вона подякувала депутатам міської ради за розуміння процесу стратегічного планування, а також учасникам робочої групи та небайдужим мешканцям, що пройшли майже весь шлях до створення стратегічних документів.
Стратегічне бачення громади: 
Ржищівська міська об’єднана територіальна громада – самоврядна, самодостатня, інвестиційно приваблива громада з розвиненим експортно-орієнтованим бізнесом, що базується на органічних технологіях та співпраці. 
Органічне, безпечне, енергоефективне середовище для життя із сучасними публічними просторами для розвитку кожного громадянина. 
Гостинна, туристично приваблива, гендерноорієнтована громада із якісними та доступними публічними послугами та сучасними сервісами. 
Активна молода органічна спільнота ініціативних громадян, спроможних взяти відповідальність за майбутнє!
Стратегічні напрями діяльності:
А. Інвестиційно приваблива громада із розвиненим експортно-орієнтованим бізнесом
В. Органічна, безпечна, енергоефективна громада
С. Студентська громада дружнього урядування та якісних публічних послуг
D. Гостинна, туристично приваблива громада із сучасними просторами для розвитку

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)