23 / Квітень, 2020
 
Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ МОН від 23 квітня 2020 року №544 «Про затвердження переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році».
Згідно з цим наказом 53 заклади профосвіти стали переможцями у конкурсі на створення навчально-практичних центрів і отримають 100 млн грн. Серед них 17 закладів розташовані у 9 містах обласного значення-обласних центрах та м. Києві.
Згідно з наказом МОН на ці заклади професійної (професійно-технічної) освіти в бюджет міст-обласних центрів із державного бюджету України буде надана цільова субвенція у розмірі 27 млн гривень. Загальна вартість робіт на створення центрів у містах складає майже 40 млн гривень. Таким чином, 67% вартості робіт та закупівлі обладнання покриє державний бюджет, а 33% дофінансують міста-обласні центри.
У цілому на створення навчально-практичних центрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, розташованих у містах-обласних центрах, комісія МОН спрямувала 27% загального обсягу субвенції, інші 73% буде спрямовано на створення навчально-практичних центрів у заклади освіти, що утримуються за рахунок обласних бюджетів.
Деталі про рішення комісії МОН за посиланням
Нагадуємо, що обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти був зменшений з 259 млн грн до 100 млн гривень.
Аналітичний центр АМУ

 

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)