«АМУ – це оперативність реагування на законодавчі ініціативи щодо місцевого самоврядування», – голова Біляївської ОТГ Михайло Бухтіяров

24 / Травень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.
На наші запитання відповідає голова Біляївської ОТГ (Одеська область) Михайло Бухтіяров:
– Як змінилася АМУ за чверть століття?
25 років – це час набуття досвіду, постійного пошуку нових форм та методів дієвої співпраці з органами місцевого самоврядування та державними інституціями, зміна пріоритетів та підходів до завдань, що стоять перед Асоціацією, наполегливість у досягненні поставлених цілей, відкритість, доступність, співпраця на міжнародному рівні.
– Назвіть три головні риси АМУ.
Асоціація це, по-перше, оперативність та своєчасність реагування на законодавчі ініціативи та всі  питання, які стосуються членів Асоціації та місцевого самоврядування; по-друге, реальне надання практичної допомоги у вирішенні проблемних питань членам Асоціації; по-третє, професіоналізм у системній методичній, навчальній, роз’яснювальній роботі та інформаційному забезпечені. 
–  Чи виправдовує сьогодні АМУ покладені на неї завдання?
–  Асоціація цілком виправдовує завдання, які сьогодні перед нею стоять. Асоціація є надійним партнером, і ефективна взаємодія сприяє підвищенню потенціалу органу місцевого самоврядування та подальшому удосконаленню роботи Асоціації.
– Чого б ви побажали Асоціації на майбутнє?
Асоціація має стати ще більш потужним і спроможним інструментом органів місцевого самоврядування в досягненні європейського розвитку місцевого самоврядування та покращенні якості життя територіальних громад. Біляївська міська рада та виконавчий комітет міської ради високо цінують цілеспрямовану роботу Асоціації міст України щодо розвитку і становленню органів місцевого самоврядування та висловлюють вдячність за багаторічну плідну співпрацю.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)