22 / Липень, 2019
Асоціація міст України продовжує брати участь у вирішенні питання забезпечення жителів громад якісним питним водопостачанням.
Так, АМУ розглянула проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку взаємодії та координації роботи, пов'язаної з реалізацією Загальнодержавної цільвої програми «Питна вода України» на 2011-2020 роки» та погодила його без зауважень.
На виконання цього Порядку буде утворено міжвідомчу та регіональну комісії, які будуть сприяти впровадженню програми «Питна вода України» та звітувати про її реалізацію. Більше у листі АМУ.
 
Нагадуємо, з метою забезпечення гарантованих Конституцією України прав громадян на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку шляхом забезпечення питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів у 2005 році Верховна Рада України затвердила Загальнодержавну цільову програму «Питна вода України» на 2011-2020 роки. На жаль, протягом тривалого часу ця Програма фактично не фінансувалася. І лише у 2018 році завдяки зусиллям парламентарів і центральних органів влади та за активної підтримки Асоціації міст України для фінансування Програми були передбачені кошти у Державному бюджеті.
АМУ неодноразово зверталася до Уряду щодо підтримки фінансування програми «Питна вода України», а також з проханням у допрацьованому проекті Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» передбачити фінансування програми «Питна вода України». 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)