13 / Лютий, 2019
Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та народних депутатів України з проханням підтримати законопроект №9406 «Про внесення змін до деяких законів України щодо безперебійного постачання електричної енергії суб'єктам господарювання, що надають комунальні послуги та коригування цін/тарифів на комунальні послуги». Звернення схвалило Правління АМУ на засіданні 4 лютого 2019 року.
Законопроект пропонує комплексне вирішення важливих проблем підприємств тепло- та водопостачання, зокрема:
  • врегулювати проблемні питання запровадження роздрібного ринку електричної енергії у сфері житлово-комунального господарства;
  • запровадити скорочену процедуру перегляду (зміни) цін/тарифів на комунальні послуги у разі зміни вартості складових, якщо така зміна відбулась на загальнодержавному рівні;
  • встановити окремий механізм застосування тарифів на комунальні послуги, які переглянуті (змінені) у разі зміни вартості складових, якщо така зміна відбулась на загальнодержавному рівні.
Асоціація міст України вважає, що прийняття законопроекту №9406 сприятиме стабілізації фінансово-економічного стану комунальних підприємств та вирішить низку проблемних питань сфери житлово-комунального господарства. Проект закону також підтримують галузеві асоціації підприємств тепло- та водопостачання.
 
Звернення (завантажити)
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)