16 / Листопад, 2017
16-17 листопада Асоціація міст України проводить у Києві другу навчальну сесію в рамках річного навчального циклу  з розробки стратегій розвитку територіальних громад. Навчання організоване в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який АМУ  реалізує за підтримки USAID.
Нагадаємо, до участі у  річному навчанні відібрано 67 громад з 22 областей. Кожна громада представлена двома учасниками – службовцем органу місцевого самоврядування, відповідальним за питання розвитку громади, та представником місцевої громадської організації. Представники громад розділені на три групи (дві – з ОТГ, одна – з міст обласного значення), з якими працюють тренери.
У другій навчальні сесії у Києві беруть участь дві групи: група PPV (представники  міст обласного значення) та група ЦНД  (представники ОТГ). Відкрив навчальні сесії обох груп директор Проекту ПУЛЬС Ігор Парасюк.
Група PPV на цій сесії вивчить поняття  візії громади та місії громади, а також навчиться їх визначати  для своїх громад на практичній вправі.
Також у програмі питання про роль зацікавлених сторін у розробці стратегій та налагодження комунікації з ними.  
Остання тема цієї сесії – пріоритети розвитку та стратегічні цілі, їх визначення.
Група ЦНД вивчатиме тему щодо стратегічного бачення та місії об’єднаних територіальних громад. У програмі сесії також підсумок проведеного СВОТ-аналізу за напрямами в громадах та практична робота «Визначення цілей розвитку за напрямами з використанням СВОТ-аналізу».
Друга навчальна сесія третьої групи відбудеться у Львові наприкінці листопада.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)