АМУ проводить соціологічне опитування

16 / Листопад, 2017
Асоціація міст України розпочала соціологічне  дослідження з вивчення громадської та експертної думок стосовно діяльності  органів місцевого самоврядування та їх взаємодії з громадськістю  в 32 пілотних містах (селищах, селах) проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».
Протягом жовтня-листопада 2017 року компанією «Оперативна соціологія» на замовлення  Асоціації міст України, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» (далі-Проект), що реалізується спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад, Норвезьким інститутом міських та регіональних досліджень, Осло та Акерхузького університетського коледжу прикладних наук, за фінансової підтримки МЗС Норвегії,  проводиться соціологічне дослідження з вивчення громадської та експертної думок стосовно діяльності  органів місцевого самоврядування та їх взаємодії з громадськістю  в 32 пілотних містах (селищах, селах) Проекту. Дослідження мають на меті вивчити думку жителів та депутатів міських рад щодо відкритості діяльності органів місцевого самоврядування, їх співпраця з громадськістю, що дасть можливість оцінити стан місцевої демократії в пілотних містах Проекту в динаміці, в порівнянні з результатами першого опитування проведеного влітку в 2014 році.
Результати дослідження будуть презентовані під час наступної зустрічі з учасниками робочих груп Проекту за напрямком місцева демократія та взаємодія з громадськістю, що відбудеться в січні 2018 року. Робоча зустріч  буде присвячена аналізу діяльності в сфері, шляхом оцінки статистичних показників та результатів проведеного опитування. Результати аналізу стануть основою для підготовки планів підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування у відповідній сфері.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)