АМУ розпочинає новий проєкт "Мережа енергоменеджерів"

16 / Грудень, 2019

 

Асоціація міст України розпочинає новий всеукраїнський проєкт із розбудови мереж енергоменеджерів. Пілотними регіонами для старту розбудови мереж обрані Житомирська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області.  
Мета проєкту полягає у зменшенні споживання енергоносіїв у комунальній сфері. Мережа енергоменеджерів передбачає об’єднання фахівців органів місцевого самоврядування, відповідальних за впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження.
Перша установча зустріч мережі енергоменеджерів Дніпропетровської області відбудеться об 11 год у середу 18 грудня у Дніпрі за адресою: просп. Дмитра Яворницького, 75-а, зала засідань Департаменту охорони здоров’я Дніпровської міської ради (центральний вхід в міську раду, 3 поверх).
Відібрані на конкурсних засадах міста та ОТГ, підписуючи на першій установчій зустрічі Меморандум про спільні наміри, стають офіційними членами мережі та регулярно (3-4 рази на рік) зустрічаються та обмінюються власним практичним досвідом та професійними знаннями щодо впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження у своїх муніципалітетах.
 
Детальніше у пресрелізі (завантажити)

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)