25 / Лютий, 2020

25 лютого 2020 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась робоча зустріч з питань позашкільної освіти під головуванням керівника експертної групи з питань позашкільної освіти директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Демедюка.

Участь у засіданні взяли представники Міжнародної асоціації позашкільної освіти, керівники органів управління освітою, керівники закладів освіти, представники ДНІ «Інститут освітньої аналітики», експертного фахового середовища. Позицію Асоціації міст України представляла аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова.

  

Робоча зустріч стосувалась таких питань:

  • проєкту Порядку реєстрації здобувачів позашкільної освіти з особливими освітніми потребами в закладах позашкільної освіти;
  • Типових освітніх програм закладів позашкільної освіти;
  • узгодження позицій щодо проєкту Концепції підтримки та розвитку позашкільної освіти в Україні, що найближчим часом буде оприлюднена МОН на громадське обговорення.

Нагадуємо, що в основу Концепції підтримки та розвитку позашкільної освіти в Україні покладено документ, розроблений АМУ спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)