Асоціація міст України налагоджує співпрацю з Нідерландською Асоціацією муніципалітетів - підписано Меморандум про взаєморозуміння

13 / Грудень, 2017
Вчора відбулася церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Асоціацією міст України (АМУ) та Нідерландською Асоціацією муніципалітетів (VNG).
Документ підписали: від АМУ Виконавчий директор Асоціації Олександр Слобожан, від VNG International – директор Петер Кніп.
У Меморандумі, зокрема, сказано, що VNG International та АМУ висловлюють щире прагнення продовжувати та посилювати співпрацю на користь зміцнення місцевого самоврядування в Україні. 
  
О.Слобожан перебуває з робочим візитом у Нідерландах з метою налагодження співпраці з Нідерландською Асоціацією муніципалітетів. Сьогодні в рамках візиту він відвідав Міністерство закордонних справ Нідерландів.  Насамкінець візиту відбулася зустріч Виконавчого директора АМУ Олександра Слобожана з Послом України в Королівстві Нідерландів Всеволодом Ченцовим.

Довідка. Нідерландська Асоціація муніципалітетів  (VNG) була заснована 105 років тому -  у 1912 році. До її складу ходять всі 388 муніципалітетів країни.  VNG - це одна з найстаріших асоціацій місцевого самоврядування у світі. У ній працюють близько 300 фахівців, які надають членам асоціації широкий спектр послуг. Нідерландська Асоціація муніципалітетів має три основні завдання: інформаційна підтримка та захист інтересів всіх 388 своїх членів; надання їм послуг і сприяння обміну досвідом між ними. VNG є одним з головних партнерів Уряду в усіх політичних питаннях, які впливають на роботу муніципалітетів. Останні два роки діяльність Асоціації була зосередження навколо нової політики децентралізації, особливо у соціальній сфері. Нідерландська Асоціація муніципалітетів має кілька дочірніх організацій: Навчальний та конгрес-центр VNG (Conference and Study Centre), Агенція міжнародної співпраці VNG International та KING – Інститут якості Нідерландських муніципалітетів.  VNG International  щорічно реалізує по всьому світу  більше 60 проектів і програм, спрямованих на підтримку децентралізації, нарощування потенціалу громад, управління державними фінансами. VNG International підтримує органи місцевого самоврядування, їх асоціації, галузеві міністерства тощо. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)