Асоціація міст України підписала Угоду про співпрацю з Литовською асоціацією органів місцевого самоврядування

25 / Жовтень, 2019
24 жовтня у Вільнюсі (Литва) відбулася урочиста церемонія підписання Угоди про співпрацю між Асоціацією міст України та Литовською асоціацією органів місцевого самоврядування.
Від Асоціації міст України документ підписав Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, від Литовської асоціації –  її Президент Міндаугас Сінкявічус.
Відповідно до Угоди, сторони підтримуватимуть регулярні контакти та дружню співпрацю, сприятимуть розвитку партнерських відносин між органами місцевого самоврядування України та Литви у сферах економіки, культури, освіти, спорту, місцевого бізнесу. Окрім того дві асоціації співпрацюватимуть у питаннях розвитку, покращення публічного управління, охорони навколишнього середовища, змін клімату, містобудування, енергетики та комунальних послуг, громадського транспорту та інших важливих для місцевого самоврядування напрямах.
Підписання Угоди відбулося в рамках Форуму місцевих лідерів країн Східного Партнерства ЄС «10-річчя Східного партнерства: ЛОКАЛІЗАЦІЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ», який проходив 24-25 жовтня 2019 року у Вільнюсі (Литва).
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)