Асоціація міст України презентувала проєкт ПУЛЬС у Верховній Раді України

16 / Грудень, 2019
16 грудня у Верховній Раді України відбулася презентація установ Уряду США. Організаторами заходу виступили: Верховна Рада України, Посольство США в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Програма USAID РАДА.
Участь у заході від АМУ взяли Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та заступниця директора проєкту ПУЛЬС Наталія Лазаренко.
З вітальним словом до присутніх народних депутатів та гостей звернулися Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков і Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.
Презентацію діяльності Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочала Директорка Місії USAID в Україні Сюзан Фрітц, а конкретні напрями роботи представили відповідальні за них представники USAID.
У виступі в частині децентралізації відзначили здобутки проєкту ПУЛЬС, який Асоціація міст України реалізує з 2016 року. Серед них: напрацювання змін до законодавства, формування та збільшення кількості об'єднаних територіальних громад, збільшення місцевих бюджетів тощо.
Під час заходу працювала виставка проєктів USAID, на якій були представлені матеріали проєкту ПУЛЬС.
 
 
        
       

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)