Асоціація міст України проводить 24-25 вересня 2018 року у Тернополі День Діалогу з владою. ПРОГРАМА

21 / Вересень, 2018

День Діалогу з владою - це традиційний щорічний захід, що є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. 

У Дні діалогу візьмуть участь близько 350 представників  органів місцевого самоврядування, органів державної влади, міжнародних організацій та проектів міжнародної технічної допомоги.

Цьогорічний День Діалогу буде присвячено обговоренню результатів та викликів реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, а також законодавчого забезпечення житлово-комунального господарства та містобудування.

Місце проведення: м. Тернопіль,  Український дім «Перемога» (вул. Шевченка, 27)

Початок – 12.00, реєстрація учасників з 10.45

ПРОГРАМА ДНЯ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ

Увага! Делегації з областей формують регіональні відділення АМУ.

Захід проводиться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Нагадаємо, АМУ надіслала Прем’єр-міністру України проблемні питання органів місцевого самоврядування, зібрані в рамках підготовки до Дня Діалогу з владою.

Акредитація ЗМІ (перейти) 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)