29 / Січень, 2021
28 січня Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, перебуваючи з робочим візитом у Вінниці, відвідав міську гімназію №23, де ознайомився заходами з діджитилізації навчального процесу, зокрема з програмою «Моя школа». Цим програмним забезпеченням користуються як батьки, так і адміністрація навчального закладу.
  
У гімназії відбулася церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та компанією «Національні освітні технології». Документ підписали Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та директор компанії «Національні освітні технології» Артем Комісарчук. Мета Меморандуму - консолідація зусиль, спрямованих на впровадження сучасних технологій та електронних систем у освітній процес для його вдосконалення та подальшого керування закладами освіти.
  
У заході взяла участь депутат Вінницької міської ради Катерина Поджаренко. Як активний громадський діяч вона опікується розвитком освіти у Вінниці та, як мама, використовує переваги системи «Моя Школа».
У ході дискусій та обговорень майбутнього цифрових технологій у загальноосвітніх навчальних закладах сторони сформували напрями співпраці в рамках Меморандуму та цілі на найближчий час.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)