Асоціація міст України висловлює подяку народному депутату А.Шкрум за спіпрацю у підготовці до прийняття Закону про службу в органах місцевого самоврядування

10 / Лютий, 2017
Асоціація міст України висловлює щиру подяку Голові підкомітету з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Шкрум Альоні Іванівні за співпрацю у справі реформування служби в органах місцевого самоврядування. Завдяки Вашим наполегливим зусиллям стало можливим якісне доопрацювання та прийняття проекту Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (№ 2489), який є важливим кроком на шляху підтримки та прискорення децентралізації і реформи місцевого самоврядування.
Переконані, що реалізація цього Закону підсилить правову, організаційну та фінансову самостійність місцевого самоврядування, збільшить привабливість служби в органах місцевого самоврядування, забезпечить її відкритість та підвищення професіоналізму службовців.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю на шляху розвитку місцевого самоврядування та побудови сучасної публічної служби.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)