Асоціація міст України закликає голів громад провести заходи з детінізації відносин у сфері зайнятості населення

03 / Жовтень, 2018
 5 вересня 2018 року Кабінет Міністрів України  схвалив розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким  доручено  Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України, Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування провести:
 
 
  • починаючи з 5 жовтня 2018 р. в установленому порядку комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення;
  • до 5 жовтня 2018 р. інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.
Нагадуємо, у Державній службі України з питань праці 13 вересня відбулася нарада за участі Асоціації міст України, на якій розглядалися питання щодо реалізації вищезазначеного розпорядження. За результатами наради Держпраці звернулась до Асоціації з проханням поширити серед органів місцевого смаоврядування відповідну інформацію.
 
Асоціація міст України закликає сільських, селищних, міських голів:
  • провести інформаційну кампанію серед суб’єктів господарювання щодо переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків у разі використання праці без оформлення трудових договорів;
  • включити до кваліфікаційних критеріїв публічних закупівель робіт та послуг вимоги щодо обов’язкового оформлення суб’єктами господарювання трудових відносин з працівниками, залученими до виконання робіт чи надання послуг, що здійснюється за рахунок бюджетних коштів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)