Безкоштовні мультисистемні тренінги з підвищення енергоефективності підприємств малого та середнього бізнесу

14 / Червень, 2019
Громадська спілка «Асоціація інженерів енергетиків України» запрошує представників органів місцевого самоврядування та усіх бажаючих взяти участь у безкоштовних мультисистемних тренінгах з підвищення енергоефективності підприємств малого та середнього бізнесу, що проходитимуть в Одесі 20-21 червня 2019 року та Харкові 24-25 червня 2019 року.
Дводенні тренінги проведуть провідні фахівці з Національної лабораторії Oak Ridge (США) та Асоціації Інженерів Енергетиків України в рамках проекту Міністерства енергетики США та спеціальної програми американського бізнес-стажування SABIT проведуть дводенні тренінги, які передбачають:
  • Навчальну сесію щодо Систем управління енергоспоживання, Промислового стандарту з енергоменеджменту ISO 50001 та унікального інструменту його самостійного впровадження від Міненерго США – 50001 Ready Navigator.
  • Вивчення інструментарію Міненерго США для промислового енергоменеджменту, а саме Аналізатор енергоефективності підприємства (еРЕР), Інструмент енергетичного сліду (Energy Footprint) та інструмент розрахунку показників енергоефективності (EnPI).
  • Ознайомлення з особливим системним підходом Міненерго США, який передбачає використання спеціального інструментарію програмного забезпечення моделювання основнх промислових систем (MEASUR, SSAT,PHAST<AirMaster+, PSAT, FAST).
  • Навчальний візит на виробниче підприємство для виконання міжсекторальної оцінки енергоефективності на виробничому об’єктів (Хлібзавод в м. Одеса та тракторний завод в м.Харків).
  • Критичний аналіз діяльності підприємства з метою визначення можливостей для енергозбереження.
  • Брейн-штормінг та спільне «полювання за скарбами).
Участь у тренінгах БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації на захід за посиланням: http://forms.gle/5r91Fk14HEk659R9A
Витрати на проїзд та проживання не передбачені, натомість учасники забезпечуються харчуванням та трансфертом на виробничі потужності. Всі учасники отримають іменні сертифікати про участь в міжнародному тренінгу.
Детальна інформація на сайті Асоціації інженерів енергетиків України: http://aee-ua.org або за електронною адресою aee.ukraine@gmail.com

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)