Буча відсвяткувала День міста

23 / Вересень, 2019
21 вересня у Бучі відбулося святкування Дня міста. В урочистостях взяв участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Також привітати громаду приїхали представники державної влади, українських та польських міст-побратимів Бучі, а також сусідніх ОТГ.  
Бучанський міський голова Анатолій Федорук з вітальним словом звернувся до жителів і гостей міста та подякував за щоденну працю у сприянні розвитку територіальної громади: "Ми маємо гарну традицію збиратися цього дня на Центральній площі і, як велика родина, вітати один одного. Так, ми маємо вже чимало досягнень, але є і проблеми, які ми разом намагаємося вирішувати. Тому я висловлюю щиру вдячність кожному жителю за особистий внесок в розвиток нашої громади".
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан вручив громаді Бучі традиційний український оберіг – ляльку-мотанку та привітав жителів міста від імені Голови Асоціації міст України Віталія Кличка:
Буча – це неповторний ландшафт і чудові краєвиди, історичні та пам'ятні місця, промисловість і нові житлові масиви. Місто гармонійно поєднує в собі історію та сучасність.
Міська влада активно впроваджує європейські методи муніципального управління та місцевого розвитку. Місто стає гарнішим та комфортнішим для життя. Такі зміни не були б можливими без співпраці з громадою.
Бажаю жителям Бучанської громади успіхів і процвітання, щоб порозуміння панувало у всіх справах. Нехай підтримка та довіра жителів надихає міську владу на нові перетворення.
Щастя, добра кожній родині, миру та злагоди усій Україні!
Святкові заходи у Бучі проходили на багатьох локаціях: на Київській площі, у Бучанському міському парку, в парку "Олівці", в Будинку культури та ін. Гості та жителі громади мали можливість відвідати яскраві виставки, спортивно-ігрові заходи, концерти художніх колективів за участі популярних естрадних виконавців і танцюристів.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)