Бюджетну децентралізацію та формування місцевих бюджетів обговорювали на засіданні Дніпропетровської регіональної платформи

31 / Жовтень, 2017
31 жовтня 2017 року у Дніпропетровській обласній раді відбулось засідання Дніпропетровської Регіональної Платформи на тему: «Формування місцевих бюджетів. Бюджетна децентралізація». Захід пройшов в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У заході взяли участь народний депутат України, Голова підкомітету з питань місцевих бюджетів Іван Куліченко, міські та селищні голови, голови об’єднаних територіальних громад, керівники департаментів Дніпропетровської обласної державної адміністрації та представники Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України.
Головною темою зустрічі було формування місцевих бюджетів на 2018 рік, а також фінансова децентралізація. 
Модератором заходу виступив голова Дніпропетровського РВ АМУ, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов. Він зауважив, що усі зусилля Асоціації міст України спрямовані на те, щоб місцеві бюджети у 2018 році не тільки не зменшились, але й зросли, що дало б можливість вирішити велику кількість нагальних питань міст та об’єднаних громад.
Іван Куліченко завірив присутніх, що спроби держави передати обслуговування пільгових категорій населення органам місцевого  самоврядування не будуть підтримані з боку депутатського корпусу. Іде пошук компромісу, та інтереси територіальних громад будуть однозначно відстоюватись.
Директор департаменту фінансів Дніпропетровської ОДА Тетяна Шебеко наголосила на основних аспектах формування місцевих бюджетів на 2018 рік. Особливо зацікавило присутніх питання повернення реверсних дотацій.
Усі питання та пропозиції, які були виголошені учасникам Платформи та головою Дніпропетровського РВ АМУ Андрієм Білоусовим, були одностайно підтримані, занесені до протоколу заходу та будуть направлені до виконавчої дирекції Асоціації міст України для подальшої роботи.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)