Чернігівське РВ АМУ провело онлайн-практикум щодо здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування +ВІДЕО

26 / Лютий, 2021
26 лютого у Чернігівському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування, оренда комунального майна». Захід організований в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Практикум транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Чернігівського РВ АМУ та акаунті «ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон».
Учасники: голови громад, їх заступники,  керівники профільних управлінь та відділів.
Роботу практикуму відкрив виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ Михайло Литвин, який ознайомив учасників із програмою практикуму. Участь у заході також взяла Олена Стрілець (Elena Strilets), консультантка з бюджетних питань Чернігівського РВ АМУ.
Захід продовжила модераторка практикуму - кандидатка економічних наук, консультантка і тренерка з питань публічних закупівель Зінаїда Рубан. Вона розповіла про зміни в нормативно-правовому регулюванні публічних закупівель. Зокрема про ключові положення нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі». «Головні принципи таких закупівель - економія, ефективність та пропорційність використання державних коштів», - наголосила Зінаїда Рубан.
 
У другій частині практикуму були обговорені особливості застосування процедур закупівлі та спрощених закупівель. Спікерка зупинилася на практичних аспектах здійснення переговорної процедури закупівлі. «Наразі дуже важко здійснювати публічні закупівлі. Треба завжди прораховувати ризики, фахово та прискіпливо готувати тендерну документацію, враховуючи постійні зміни у законодавстві», - підкреслила вона. Також спікерка роз’яснила питання щодо оскарження процедур закупівель та відповідальність за порушення вимог Закону.
Презентаційні матеріали практикуму:
 Презентація «Нове в нормативно-правовому регулюванні публічних закупівель. Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі"» (ознайомитися)
Наприкінці заходу спікери відповіли на запитання та обговорили із учасниками найбільш проблемні аспекти щодо публічних закупівель.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Чернігівського РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку практикумів, лекцій та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування в нових умовах.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)