28 / Квітень, 2020
Онлайн-навчання стало невід'ємною складовою розвитку представників органів місцевого самоврядування, центральних та місцевих органів виконавчої влади, організацій громадського суспільства і всіх, хто працює над вирішенням проблем своїх громад, а також всіх, хто прагне покращити свою конкурентоспроможність на ринку праці.
Асоціація міст України виступає активним розробником онлайн-курсів, зокрема пропонує представникам фінансових підрозділів органів місцевого самврядування долучитися до таких курсів. 
  • Онлайн-курс "Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядуванняперейти
Курс підготовлено в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджується Асоціацією міст України. 
Курс містить базову інформацію, яка допоможе представникам органів місцевого самоврядування ефективно управляти коштами місцевих бюджетів на всіх стадіях бюджетного процесу.
Значне місце курсу відведено процесам формування дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів (в т.ч. ОТГ) та системі бюджетного вирівнювання.
Цей курс допоможе вам використовувати бюджет як дієвий інструмент регулювання соціально-економічного розвитку регіонів.
  • Онлайн-курс "Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад" перейти 
Курс підготовлено в рамках проекту проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що його впроваджує Асоціація міст України, та проекту “Ґендерне бюджетування в Україні” (ГОБ), що фінансується Швецією.  Курс збагачений практичним досвідом та матеріалами програм «ООН Жінки» та Національного демократичного інституту міжнародних відносин (NDI), що працює в межах програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Курс викладає досвідчена команда ГО «Бюро ґендерних стратегій і бюджетування».
Курс містить такі модулі:
  • МОДУЛЬ 1 дасть відповідь на питання, що таке ґендерно орієнтоване бюджетування та як ҐОБ працює на державному і місцевому рівнях в Україні. Також модуль познайомить з основними етапами української методики ґендерно орієнтовного бюджетування.
  • МОДУЛЬ 2 допоможе розібратись у підходах до інтеграції ґендерних питань в бюджетний процес на місцевому рівні, зокрема, із застосування ґендерного аналізу та ґендерної статистики.
  • МОДУЛЬ 3 буде присвячений практичним крокам впровадження ґендерно-бюджетного аналізу відповідно до методики ҐОБ.
  • МОДУЛЬ 4 розгляне ҐОБ у контексті належного врядування та прав людини. Особливий акцент робитиметься на сталості запровадження ҐОБ на рівні громади.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)