Дубно відсвяткувало День міста

05 / Серпень, 2019
2 серпня місто Дубно Рівненської області святкувало День міста. Вранці відбулось святкове богослужіння в Свято-Іллінському соборі, освячення Ікони Дубенської (Іллінської) Божої Матері та місця під пам’ятний знак з нагоди отримання Томосу, покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку, спецпогашення тематичного маркованого листа.
Святкові заходи відвідав Виконавчий директор Асоціація міст України Олександр Слобожан. Вітаючи дубенчан з Днем міста з головної сцени, він зауважив - тільки гості міста помічають суттєві зміни і те, як місто розвивається та процвітає. Дубно відіграє важливу роль у розвитку всієї Рівненської області. Також О.Слобожан передав вітання від усіх муніципалітетів міст, містечок та громад, зазначивши: головне з наших завдань -  відстоювати інтереси громад та органів місцевого самоврядування.
Також Виконавчий директор АМУ зачитав привітання від Голови АМУ Віталія Кличка: «Старовинне Дубно заворожує пам’ятками історії. Сьогодні місто оновлюється і розвивається, створює європейське майбутнє, шануючи історію українського народу. Міська влада з громадою успішно працюють над впровадженням сучасних практик в місцеве управління».
  
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)