Директор Проекту ПУЛЬС Ігор Парасюк взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Проектний менеджмент»

14 / Червень, 2018
Сьогодні в Івано-Франківську у Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника відбувся круглий стіл на тему "Проектний менеджмент".
У заході взяли участь ректор ПНУ ім. В. Стефаника Ігор Цепенда, директор Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, Ігор Парасюк, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук, директор проектно-освітнього центру "Агенти змін" Світлана Кропельницька, експерти Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України, викладачі та студенти.
Директор ПУЛЬСУ Ігор Парасюк виступив з доповіддю на тему "Проектна діяльність як важливий компонент стратегії розвитку територій". Він розповів про актуальні аспекти проектної діяльності в контексті реалізації реформи з децентралізації в Україні та акцентував на важливості практичної діяльності студентів в громадах і їх активності під час ярмарок вакансій.
Також під час заходу було представлено результати дослідження проектної діяльності у громадах та проведено аналіз реалізації проектів МТД та грантових програм в Івано-Франківській області.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)