Ефективне управління фінансовими ресурсами – тема практикуму в Миколаївському РВ АМУ

24 / Жовтень, 2018
24 жовтня Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему «Особливості формування та виконання бюджетів ОТГ. Ефективне управління фінансовими ресурсами». Захід організовано в рамках Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасники: селищні, сільські голови, керівники та спеціалісти бюджетних відділів. Виконавчий директор Миколаївського РВ АМУ Тетяна Яблоновська та консультант РВ АМУ з бюджетних питань Юлія Забродкіна розповіли про розвиток, зміст бюджету та його роль у розподільчих процесах.
Учасники засідання вивчали фактори впливу на конкретні види податків та зборів, етапи формування, підходи до складання місцевих бюджетів, а також розглянули взаємодію органів місцевого самоврядування з органами фіскальної служби.
На практикумі представники Головного управління Державної казначейської служби в Миколаївській області розповіли про дотримання бюджетного законодавства при казначейському обслуговані громад ОТГ.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)