Економічний розвиток громад в період карантину - тема практикуму у Вінницькому РВ АМУ +ВІДЕО

17 / Червень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
17 червня у Вінницькому РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Економічний розвиток громад в період карантину: вплив на місцеві бюджети змін у податковому та бюджетному законодавстві. Механізм взаємодії органів місцевого самоврядування і податкових органів». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Вінницького РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС:Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови, їх заступники, керівники та фахівці профільних підрозділів.
Відкрив роботу практикуму та привітав його учасників виконавчий директор Вінницького РВ АМУ Владислав Філатов.
  
Модератором заходу виступив заступник директора департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Горба. Він розповів про вплив на бюджетний процес в територіальних громадах Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Найбільшу увагу спікер приділив проблемним питанням та результатам роботи фінансових органів територіальних громад (ОТГ) за 5 місяців 2020 року.
Ігор Вернигор, регіональний консультант з бюджетних питань у Вінницькій області, у своїй презентації розповів про дії Асоціації міст України у бюджетному процесі під час карантину.
Також під час онлайн-практикуму модератор відповідав на питання, які турбували представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Вінницького РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)