ГО «Український Жіночий Конгрес» проводить конкурс на відбір представників у регіонах

14 / Вересень, 2020
10 вересня 2020 року громадська організація «Український Жіночий Конгрес» оголосила Конкурс з відбору регіональних представників та представниць в усіх регіонах України. Прийом заявок триватиме до 24 вересня 2020 року.
Відповідний конкурс проводиться в рамках реалізації стратегічної задачі громадської організаціїї з інституційної розбудови та мережування організації на національному рівні. За його результатами планується створення мережі регіональних представників та представниць ГО УЖК. Представники організації в регіонах у партнерстві з національними представниками та місцевими партнерами здійснюватимуть постійний моніторинг і сприятимуть реалізації ґендерної політики на місцях через отримання високоякісного зворотного зв’язку, а також проведення спільних адвокаційних та інформаційних кампаній.
Хто може брати участь у конкурсі
Громадяни/громадянки України, які досягли 18 років та проживають в регіонах України, поділяють цінності ГО УЖК, розуміються на загальних принципах ґендерної політики, мають мінімум 1 рік досвіду роботи із проєктами або ініціативами, які пов’язані із ґендерною проблематикою, правозахисною тематикою або жіночим активізмом.
► Конкурс буде проходити у два етапи:
І етап — прийом заявок, що триває до 24 вересня 2020 року. Для участі в конкурсі необхідно заповнити електронну заявку. Організаційний комітет Конкурсу розгляне заявки та до 1 жовтня 2020 року повідомить про своє рішення конкурсантів, які пройдуть до другого етапу конкурсу.
ІІ етап — співбесіда з членами Журі, що відбуватиметься в період з 1 по 15 жовтня 2020 року. Враховуючи національні та міжнародні рекомендації у зв’язку з поширенням COVID-19, співбесіди будуть проведені у форматі онлайн. До складу Журі конкурсу увійдуть представники УЖК та представники установ, у партнерстві з якими проводиться конкурс.
 
Деталі проведення конкурсу викладені у Положенні про конкурс (переглянути).
Більше про умови Конкурсу можна дізнатися на сайті Українського Жіночого Конгресу, а також на сторінці організації у Facebook.
 
Контакти:
Анна Ніколаєнко – 066 46 42 786,
Анна Марія Басаурі Зюзіна – 068 350 8113,

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)