ІІІ Міжнародна виставка City Trans Ukraine 2019

26 / Березень, 2019
28-29 березня у Києві на НСК «Олімпійський» пройде ІІІ міжнародна виставка City Trans Ukraine 2019, організована компанією «Бізнес-Форум». У відкритті виставки візьме участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Асоціація міст України виступає інформаційним партнером заходу.
Спеціалізована виставка рухомого складу технологій і устаткування для міського комунального транспорту та інфраструктури є платформою для комунікації органів місцевого самоврядування, державної влади з компаніями-постачальниками послуг та рішень для організації паркувань в умовах міста.
 
До участі у виставці запрошуються:
 
  • представники міських та обласних адміністрацій, об'єднаних територіальних громад;
  • представники комунальних підприємств та приватних операторів пасажирських перевезень;
  • виробники рухомого складу та дилери;
  • постачальники ITS-рішень та послуг; зарядних станцій для електротранспорту; систем безготівкової оплати проїзду; устаткування для зупинок громадського транспорту, інформаційних табло; комплектуючих для електротранспорту; сигнального обладнання, систем контролю та безпеки;
  • представники банків.
У рамках заходу проводиться профільна конференція «Транспорт та сучасне місто» та круглий стіл «Міська мобільність». На обговорення виносяться питання розвитку транспортної галузі України, зокрема, щодо ринку міських пасажирських перевезень (автобуси, тролейбуси, електробуси, трамваї, пасажирські мікроавтобуси). Представники органів місцевого самоврядування та комунальних транспортних підприємств зможуть ознайомитися з сучасними тенденціями розвитку міських пасажирських перевезень, перспективами збільшення частки електротранспорту на ринку міських пасажирських перевезень, практичним досвідом розвитку інфраструктури для сучасних видів електротранспорту, шляхами розвитку міського транспорту для людей з інвалідністю тощо. 
 

Участь у заході безкоштовна. Обов'язкова попередня реєстрація на сайті виставки (перейти)

 

Контактна інформація:
Менеджер проекту: Анна Грачова, тел.: +38 056 794 33 94, електронна адреса: A.Gracheva@b-forum.com
Сайт організатора (перейти)

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)