Коломия відсвяткувала День міста

20 / Серпень, 2019
19 серпня місто Коломия Івано-Франківської області відсвяткувала 778 річницю з дня свого заснування. В урочистостях взяли участь експерт з розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Асоціації міст України Людмила Даменцова і Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.
Людмила Даменцова привітала громаду Коломиї від імені Голови АМУ Віталія Кличка:
Коломия – старовинне місто, що отримало Магдебурзьке право у 1405 році, гармонійно поєднує славетну історію і сучасність, зберігає українські традиції та самобутність. Міська влада активно впроваджує інноваційні методи муніципального управління та місцевого розвитку. Місто стає гарнішим та комфортнішим для життя!
Також експерт Асоціації міст України наголосила на тому, що Коломия – адміністративний центр першої в Івано-Франківській області ОТГ з центром у місті обласного значення. Майже рік тому – у вересні 2018 року до Коломиї приєдналися чотири села, які отримали доступ до якісних послуг міського рівня та нові ресурси на розвиток.
«Такі зміни не були б можливими без співпраці з Коломийською громадою», – підсумувала Л.Даменцова.  
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)