05 / Березень, 2019
27 лютого Коростишівська міська об'єднана територіальна громада Житомирської області провела друге засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Коростишівської міської об'єднаної територіальної громади.
Учасників робочої групи привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисовець Юрій Миколайович та секретар міської ради Єсипчук Наталія Миколаївна. Вони подякували присутнім учасникам робочої групи та небайдужим мешканцям, що виявили бажання долучитися до процесу стратегування в громаді.
Коростишівська міська об'єднана територіальна громада бере участь у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом. Цей проект передбачає розроблення Стратегії, плану заходів з її реалізації та відповідних систем моніторингу.
На початку засідання консультант зі стратегічного планування Воляник Ігор пригадав присутнім етапи розробки стратегії, регламент та формат в якому  та презентував результати SWOT – аналізу, які було напрацьовано на засіданні 21 грудня 2018 року.
Учасники робочої групи обговорили отримані результати, сперечалися, шукали чіткі формулювання.
У другій частині засідання члени Робочої групи провели мозковий штурм з формулювання бачення затвердили проект стратегічного бачення Коростишівської міської об'єднаної територіальної громади.
За результатами спільної роботи до наступного засідання заплановано підготувати повний проект SWOT-матриці, визначити порівняльні переваги, виклики та загрози для громади, а також її бачення.
Наступне засідання робочої групи заплановано на кінець березня 2019 року.

   

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)