20 / Березень, 2020

З 12 березня 2020 року в Україні постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 запроваджено карантин та заборонено відвідування дітьми закладів освіти, у тому числі закладів позашкільної освіти.

Стаття 18 Закону України «Про позашкільну освіту» встановлює, що позашкільна освіта здійснюється диференційовано відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, учнів і слухачів з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я у різноманітних організаційних формах, серед яких дистанційна робота.

Міжнародна асоціація позашкільної освіти - МАПО і Кафедра позашкільної освіти ІПФ НПУ імені М.П.Драгоманова запроваджують проєкт «Заклади позашкільної освіти: Дистанційна робота».

Мета спільного проєкту – організація дистанційного навчання закладами позашкільної освіти.

У рамках проєкту його учасники презентують свої успіхи і напрацювання з дистанційного навчання за різними напрямами позашкільної освіти у будь якій формі (відео-, фото- аудіо-, графічна, текстова інформація заняття, лекції, семінару, уроку, консультації тощо).

Для участі у проєкті потрібно:

Проєкт триває до 03.04.2020 року.

Підбиття підсумків до 15.04.2020 року.

Проєкти, які наберуть найбільшу кількість «лайків» будуть розміщені на сайті «Позашкільна освіта» (www.pou.org.ua) та отримають подарунки від організаторів.

Участь безкоштовна.

Джерело

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)