«Маршрути успіхів» у Вінниці вивчають досвід розвитку системи громадського транспорту

15 / Листопад, 2017
Сьогодні розпочався дводенний навчальний візит до Вінниці в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів «Маршрути успіхів» для представників органів місцевого самоврядування. Тема візиту: Вивчення досвіду розробки Стратегії громадського транспорту – 2030 та перших результатів її впровадження
Цикл щомісячних навчальних поїздок організовується в рамках Проекту ПУЛЬС, який реалізується за підтримки USAID. Головна мета - поширення кращих практик та успішного досвіду вирішення місцевих проблем та впровадження новацій, зокрема, завдяки зростанню місцевих бюджетів внаслідок децентралізації та отримання нових повноважень в процесі секторальної децентралізації.
У Вінниці зібралися представники більше 20 міст з 19 областей та міста Києва. Серед учасників – посадові особи органів місцевого самоврядування, відповідальні за сферу громадського транспорту, дорожню інфраструктуру  тощо.
 
Навчальний візит розпочався з сесійного засідання у Вінницькій міській раді.
Відкрив засідання та привітав учасників Сергій Левченко, директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку.
Він виступив з презентацією «Досвід реформування громадського транспорту в місті Вінниця – від розробки Стратегії до отримання результатів її впровадження». Також з цього питання виступили керівники КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло   Луценко, Генеральний директор,  та Микола Заверуха, начальник відділу експлуатації.
Про просторовий розвиток Вінниці як невід’ємної складової урбаністичної концепції міста розповіли Олександр Рекута, директор департаменту архітектури та містобудування – головний архітектор міста Вінниці та Юрій  Самойленко, начальник відділу просторового розвитку Вінницької міської ради.
В рамках навчального візиту представники міст відвідають комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» та на практиці ознайомляться з його роботою. Фахівці КП представлять досвід підприємства у сфері удосконалення транспортної системи міста Вінниці та модернізації трамваїв; спільний проект Вінницької міської ради та ЄБРР з впровадження  електронних технологій (електронний квиток, система GPS); досвід організації роботи та функціонування трамвайного депо.
Про історію розвитку міського транспорту – від першого Вінницького трамваю до сучасних транспортних інновацій - гості Вінниці дізнаються в музеї електротранспорту.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)