01 / Квітень, 2020
Мінцифри оголошує онлайн-челендж #HackCorona in Ukraine з метою зібрати нові ідеї та ІТ-рішення для зупинки поширення коронавірусу. До участі у конкурсі запрошуються: розробники, стартапери, маркетологи, дослідники та громадські активісти.
Учасники можуть подати проєкти за такими напрямками:
- Протидія коронавірусу;
- Електронні сервіси, спрямовані на протидію поширення епідемії COVID19"
- Е-послуги для громадян;
- Соціальні, освітні, адміністративні та інші публічні послуги для громадян, які особливо актуальні під час карантину;
- Соціальне підприємництво;
Інноваційні ідеї для розвитку цифрового соціального підприємництва в умовах карантину, які можуть бути реалізовані шляхом дистанційного залучення вразливих громадян;
- Взаємодопомога;
- Сервіси, спрямовані на підтримку та забезпечення життєдіяльності найбільш вразливих груп населення в умовах карантину.
Найкращі ідеї отримають фінансування на реалізацію. Загальний призовий фонд для переможців становить 4 млн грн. Також учасники отримають менторську підтримку та можливість втілити свій проєкт протягом наступного місяця.
Заявки приймаються до 6 квітня. Переможці будуть оголошені 9 квітня.
Ідеї оцінюватимуться за критеріями інноваційності рішення, соціального впливу, перспектив розвитку. Проєкти мають демонструвати справжній соціальний ефект в умовах пандемії коронавірусу для громадян чи бізнесу.
Детальніше про умови конкурсу: https://hack-corona.gov.ua/
 
Довідково. Світовий досвід доводить, що існують широкі можливості боротьби із поширенням COVID-19 за допомогою інноваційних IT-рішень. У Південній Кореї створили мобільний застосунок для сповіщень, якщо поряд знаходиться інфікована особа. Італія запровадила кампанію “цифрова солідарність”. Сінгапур розробив мапу захворювань, а Ізраїль впровадив дистанційний моніторинг за пересуванням хворих по геолокації.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)