23 / Січень, 2019
З 23 по 25 січня проходить Міжнародний водний форум Яремче 2019, організований Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізацвйного господарства «Укрводоканалекологія». Асоціацію міст на заході представляє аналітик АМУ з питань ЖКГ Олег Гарник. Участь у Форумі беруть міські голови, народні депутати України, представники Мінрегіону, НКРЕКП, керівники підприємств водного господарства та експерти.
 
 
В рамках заходу відбувається обговорення питань, які турбують підприємства водопровідно-каналізаційного господарства:
  • шляхи впровадження підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства і органами місцевого самоврядування Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також підзаконних актів до них;
  • фінансово-економічний стан  підприємств водопостачання та водовідведення в Україні. Джерела фінансування збитків попередніх періодів;
  • проблеми забезпечення водоканалів дезинфікантами. Методи знезараження питної води;
  • зміни в екологічному законодавстві та акредитація лабораторій.
О.Гарник взяв участь у обговоренні  стратегії розвитку галузі водопровідно-каналізаційного господарства та виступив модератором дискусійної панелі «Проблематика органів місцевого самоврядування в реалізації  Закону України «Про житлово-комунальні послуги». Також під час першого дня Форуму презентовано «Концепцію розвитку водопровідно-каналізаційного господарства».
 
 
Протягом другого дня аналітик АМУ з питань ЖКГ О.Гарник виступить спікером у дискусійній панелі, присвяченій реалізації та виконанню вимог Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».
Завершиться Форум екскурсією на об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства Івано-Франківської області.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)