На онлайн-практикумі Івано-Франківського РВ АМУ розглядалися інструменти економічного розвитку громади +ВІДЕО

18 / Червень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
18 червня в Івано-Франківському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Інструменти економічного розвитку громади». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Івано-Франківського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
Відкрив роботу практикуму та привітав його учасників виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук. У вітальному слові він наголосив, що РВ АМУ, впроваджуючи проєкт «ПУЛЬС», стає пізнавально-дискусійним майданчиком для реалізації соціальних та інфраструктурних ініціатив у громадах. «Ми прагнемо завжди оперативно реагувати на потреби органів місцевого самоврядування, тому ґрунтовно підходимо до вибору теми практикумів», – зазначив Юрій Стефанчук.
  
Модератором заходу виступив регіональний консультант Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Микола Скиданюк. Він поінформував слухачів про грантові та експертні можливості для місцевого економічного розвитку, грантові пропозиції, конкурси, інституції, що підтримують культуру тощо.
«Один із інструментів економічного розвитку громади – це залучення позабюджетних коштів, саме грантових коштів програм Євросоюзу, донорських структур США та України. Тому, наприклад, такі грантові пропозиції для культурного сектору від House of Europe (“Дім Європи”) є актуальними для наших громад, оскільки більшість з них у стратегії заявили, що потрібно розвивати соціальне підприємництво і культуру», – підкреслив Микола Скиданюк. Також експерт звернув увагу слухачів, що Український культурний фонд розробив платформу, де зібрано інформацію про культурні події в Україні, грантові конкурси, можливості для партнерства, стажування та обміну досвідом.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Івано-Франківського РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)