Необхідність повторого розгляду Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» обговорили під час практикуму у Чернівецькому РВ АМУ

30 / Жовтень, 2017
30 жовтня у Чернівецькому РВ АМУ відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Повноваження органів місцевого самоврядування в сфері дотримання трудового законодавства». Захід відбувався в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь міські та селищні голови, заступники міських голів, керівники відділів з питань праці, консультанти Чернівцецького РВ АМУ.
Модератором заходу виступила Оксана Волощук, доцент кафедри адміністративного права та порівняльного правознавства ЧНУ ім. Ю.Федьковича.
Секретар Клішковецької сільської ради Надія Мельник розповіла учасникам про організацію конкурсного відбору кандидатів на посади в органах місцевого самоврядування. Заступник начальника обласного управління Держпраці Галина Кушнір відзначила, що у більшості об’єднаних громадах області вже призначено уповноважених з питань охорони праці, які будіть слідкувати за дотриманням трудового законодавства роботодавцями та безпечністю трудових умов. Присутні наголосили на важливості якомога швидшого прийняття Верховною Радою Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування», який був доопрацьований профільним парламентським комітетом та винесений  на повторний розгляд на пленарному засіданні.
Наприкінці заходу учасники практикуму обмінялись власним досвідом щодо врегулювання трудових спорів в органах місцевого самоврядування.
  

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)