Новації господарського, адміністративного та цивільного судочинства — у Дніпропетровському РВ АМУ відбувся практикум

16 / Квітень, 2018
13 квітня у Дніпропетровському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Процесуальні новели господарського, адміністративного та цивільного судочинства. Організація роботи юридичної служби місцевого самоврядування в умовах змін». Захід організовано в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь представники органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області, голови ОТГ, керівники та спеціалісти юридичних відділів.
Тема виявилась надзвичайно актуальною та викликала неабиякий інтерес в учасників заходу. Модератором заходу виступив Олександр Соляр, помічник судді Дніпропетровського апеляційного суду, який ознайомив учасників з нововведеннями у сфері господарського, адміністративного та цивільного судочинства. Окремо було розглянуто порядок подання апеляційних та касаційних скарг, а також справи, на які поширюється юрисдикція адміністративних судів.
Про практичні аспекти створення та роботи юридичної служби в органах місцевого самоврядування розповів Владислав Колесников, начальник бюро безоплатної правової допомоги Слобожанської ОТГ.
Після презентацій відбулася жвава дискусія з піднятих питань. Учасники змогли задати модераторам заходу та своїм колегам найактуальніші питання і отримали на них практичні та чіткі відповіді, які спираються на реальний професійний досвід.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)