22 / Січень, 2019
З 1 січня 2019 року для отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки не потрібно подавати містобудівний розрахунок, який визначає інвестиційні наміри замовника з доступною та стислою інформацією про основні параметри об’єкта будівництва.
Подання містобудівного розрахунку передбачалося абзацом шостим частини третьої статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» №3038-VI, який відповідно до положень абзацу другого пункту 1 розділу II Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» №1817-VIII, діяв до 1 січня 2019 року.
Отже, з 1 січня 2019 року для отримання містобудівних умов та обмежень замовник має подати до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури заяву, до якої необхідно додати:
  1. Копію документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копію договору суперфіцію;
  2. Копію документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці, або згоду його власника, засвідчену в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації);
  3. Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000;
  4. Витяг із Державного земельного кадастру.
Цей перелік документів для надання містобудівних умов та обмежень є вичерпним.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)