О. Слобожан на засіданні Уряду запропонував передати майно оптимізованих райавтодорів об'єднаним громадам

12 / Вересень, 2018
Сьогодні, 12 вересня Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у засіданні Кабінету Міністрів України. Під час обговорення питання ремонту доріг в населених пунктах, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман надав  йому слово.
О. Слобожан відзначив, що після зустрічі з Правлінням АМУ доручення Глави Уряду про перерозподіл субвенцій вже принесло результат. Завдяки перерозподілу фінансів на ремонт доріг позитивні зміни відбулись в 11 областях України.
Також Виконавчий директор АМУ виступив з ініціативою передати ресурси оптимізованих місцевих дорожніх служб на баланс об’єднаних територіальних громад.
До нас звертаються окремі об’єднані територіальні громади, зокрема з Полтавської області. Відбувається оптимізація райавтодорів і території готові прийняти людей. У них є своя власна техніка. В рамках децентралізації це було б дуже добре. Ми вже зібрали відповідну інформацію і просимо підтримати цю ініціативу, - зазначив О. Слобожан.
Прем’єр-міністр доручив опрацювати це питання спільно з облавтодорами і висловив готовність підтримати раціональні пропозиції АМУ.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)