08 / Жовтень, 2019
7 жовтня Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та аналітик АМУ з питань соціальної політики Назар Миколюк взяли участь у робочій зустрічі з Міністром соціальної політики України Юлією Соколовською.
Метою заходу стало обговорення проблемних питань у сфері соціальної політики та шляхів подальшої співпраці. 
"Завдання Міністерства соціальної політики – зробити доступними соціальні сервіси у містах та об’єднаних територіальних громадах по всій країні, - зазначила Міністр Юлія Соколовська, - Ми повинні створити максимально зручні фронт-офіси, які швидко допомагатимуть людям на місцях”. 
У ході зустрічі сторони домовилися, що буде продовжена практика проведення спільних заходів в регіонах та робота із напрацювання нормативних актів з урахуванням пропозицій Асоціації. Крім того, АМУ направить інформацію щодо успішних кейсів надання соціальних послуг передовими громадами та актуальних проблем соціальної сфери у регіонах.
Мінсоцполітики підтримало ініціативу проведення дводенного форуму представників місцевого самоврядування, запланованого на 21 листопада 2019 року у Хмельницькому. Форум стане гарною нагодою обговорити багато питань соціальної сфери з представниками міст та ОТГ всієї країни. 

За інформацією Міністерства соціальної політики України

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)