Онлайн-практикум Одеського РВ АМУ щодо законодавчого забезпечення проведення місцевих виборів-2020 +ВІДЕО

30 / Вересень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
29 вересня у Одеському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Законодавче забезпечення проведення місцевих виборів у 2020 році». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Одеського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: голови територіальних громад, заступники, керівники структурних підрозділів місцевих рад.
Відкрив роботу практикуму та привітав його учасників виконавчий директор Одеського РВ АМУ В’ячеслав Демченко.
 
Модератором практикуму виступив аналітик ВО «Комітет виборців України» Ігор Луговський, який детально і цікаво розповів про новели виборчого законодавства, особливості виборчого процесу у громадах з кількістю до 10 тисяч виборців та більше, територіальну організацію виборів сільського, селищного та міського голови. Також він роз'яснив глядачам порядок формування складу територіальних виборчих комісій, організацію та порядок голосування безпосередньо 25 жовтня 2020 року, та багато інших питань. Спікер зазначив, що головне завдання органів місцевого самоврядування - забезпечити доступний, прозорий, зрозумілий процес для виборців на своїх територіях під час підготовки до виборів та вже у процесі голосування.
На завершення онлайн-заходу модератор відповів на питання, що цікавили представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Одеського РВ АМУ:
 

АМУ пропонує добірку навчальних матеріалів щодо місцевих виборів-2020 та добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)