Онлайн-практикум Полтавського РВ АМУ щодо впливу на місцеві бюджети змін у податковому та бюджетному законодавстві + ВІДЕО

17 / Липень, 2020
Через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.
17 липня у Полтавському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум на тему: «Економіка громад в період карантину: вплив на місцеві бюджети змін у податковому та бюджетному законодавстві. Механізм взаємодії органів місцевого самоврядування і податкових органів». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Захід транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Полтавського РВ АМУ та акаунті "ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон".
Учасники: міські, селищні, сільські голови ОТГ, їх заступники, керівники та спеціалісти профільних управлінь та відділів.
З вітальним словом до учасників практикуму звернулася виконавчий директор Полтавського РВ АМУ Галина Безносик і наголосила, що регіональне відділення вперше проводить публічний захід у такому форматі. Вона розповіла детальніше про роботу Полтавського РВ АМУ в умовах карантину та зупинилася на темі практикуму. Після цього слово передала спікерці Тетяні Паутовій, експерту з місцевих фінансів, кандидату наук з державного управління, доценту.
  
Тетяна Паутова розповіла про вплив карантинних обмежень на світову та українську економіку, тенденції та перспективи. Детально зупинилася на особливостях виконання місцевих бюджетів в умовах карантинних обмежен, змінах до бюджетного і податкового законодавства, а також управлінні власними доходами місцевих бюджетів, напрямах оптимізації видатків, міжбюджетних трансфертах тощо.
Протягом заходу всі бажаючі могли поставити свої питання в чаті або ж на сторінці Полтавського РВ АМУ. По закінченні заходу експерт відповіла на всі питання.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Полтавського РВ АМУ:

 

АМУ пропонує добірку онлайн-курсів та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)