Опубліковано результати конкурсу на отримання грантів в рамках проекту ПРООН «Посилене партнерство для сталого розвитку»

15 / Жовтень, 2019
Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) оголосила результати конкурсу на отримання грантів в рамках проекту «Посилене партнерство для сталого розвитку», який фінансується Урядом Швеції та впроваджується ПРООН. Асоціація міст України у складі Національної наглядової ради брала участь у відборі проектів-переможців.
Мета конкурсу: пілотне впровадження на регіональному та місцевому рівнях створення багатосторонніх партнерств (які включають в себе місцеві органи влади, університети, громадянські інституції та бізнес) для вирішення питань сталого розвитку та розробки моделей розв'язання проблем, які можуть бути відтворені в інших громадах.
Відповідно до рішення Національної наглядової ради від 4 жовтня 2019 року до фінансування рекомендовано сім проектів:
  1. Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села (НДО «Любіть Україну»)
  2. Револьверний фонд: Партнерство для підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків Миколаївської та Одеської областей (НДО «Агенція економічного розвитку»)
  3. Стала мобільність - модернізація транспортної інфраструктури м.Надвірна (НДО "Наддвірняньский туристично-інформаційний центр")
  4. Модель «нуль відходів» в дії (НДО «Екологія-Право-Людина»)
  5. Створення транспортно-туристичного хабу на території Мамаївської ОТГ (НДО «Дивосвіт-2015»)
  6. Шлях равлика: Модель партнерства на прикладі розвитку сімейних ферм з розведення равликів (Український кластер виробників равликів)
  7. Запуск громадських майстерень у трьох громадах Черкаської області (НДО Черкаська агенція регіонального розвитку)
Асоціація міст України та ПРООН вітають переможців конкурсу! 
 
Довідка: Національна наглядова рада – незалежний орган, призначений Наглядовою радою проекту для незалежного прийняття рішень, який складається з представників Посольства Королівства Швеція в Україні, Міністерства розвитку громад та територій України, громадської організації «Реанімаційний пакет реформ», Асоціації міст України та інших партнерів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)