Організація надання якісних житлово-комунальних послуг – тема практикуму у Київському РВ АМУ

14 / Вересень, 2017
12 вересня  Київське регіональне відділення Асоціації міст України провело  практикум із застосування законодавства на тему: «Ефективне функціонування ЖКГ. Організація надання якісних житлово-комунальних послуг». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС),  який реалізується Асоціацією міст України за підтримки USAID.
Учасники практикуму – представники органів місцевого самоврядування, голови, заступники голів   та секретарі місцевих рад, начальники відділів  житлово-комунального господарства, начальники економічних відділів, головні спеціалісти відділів житлово-комунального господарства, регіональні консультанти Офісу реформ Київської області.
Заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Галина Кароль розповіла учасникам практикуму про стан житлово-комунального господарства Київської області та акцентувала на  організації надання якісних житлово-комунальних послуг в області.
Під час практикуму детально розглядалися новації законодавства у сфері житлово-комунального господарства та ОСББ. Засновниця Центру інноваційного управління, юрист з питань ЖКГ  Марія Осипчук розповіла про практичне застосування  цих законів на рівні місцевої влади. Учасники мали можливість також  поспілкуватися з директором відокремленого підрозділу «Київського обласного експертного центру енергоефективності», Людмилою Синецькою щодо залучення фінансування на реалізацію заходів з енергоефективності.  Окремо були розглянуті складові реалізації  проектів з підвищення енергоефективності.  
Детально обговорювалася підготовка до майбутнього опалювального сезону, питання фінансування  енергоефективних заходів та організаційна складова проведення таких заходів в громадах, про те,  які програми реалізуються у цій сфері та багато іншого.
Учасники практикуму отримали корисну і актуальну інформацію щодо організації надання якісних житлово-комунальних послуг, обмінялися контактами для подальшої плідної співпраці.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)