О.Слобожан: Участь мерів у футбольних змаганнях - приклад для підростаючого покоління та пропагування здорового способу життя

16 / Березень, 2020
14 березня Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан з робочим візитом відвідав Житомир, де за підтримки Житомирської міської ради відбувся футбольний "Матч дружби" з метою підготовки збірної команди мерів України до чемпіонату Європи. Учасники: команда збірної мерів України, збірної ветеранів Житомирщини та збірної команди арбітрів Житомирщини.
Відкриваючи матч, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин подякував колегам, що завітали в місто та побажав гарної гри.
 
Приєднався до побажань і Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан:
Асоціація міст України підтримує та сприяє організації футбольних матчів як в Україні, так і за її межами. Футбол єднає і сьогодні ми вкотре демонструємо єдиний голос місцевого самоврядування у своїх приоритетах органам центральної влади. А участь мерів у футбольних змаганнях - приклад для підростаючого покоління та пропагування здорового способу життя.
 
 
Нагадаємо, I Чемпіонат Європи з футболу серед команд мерів відбувся у 2008 році у місті Зальцбург (Австрія). Тоді збірна команда українських мерів посіла третє місце з-поміж 9 команд переважно центрально-європейських країн.
Також українська команда брала участь в ІІ Чемпіонаті Європи з футболу серед команд мерів, що пройшов у 2012 року в міста Тихи (Польща). У змаганнях брали участь команди представників місцевого самоврядування України, Польщі, Італії,  Словаччини, Словенії, Південного Тиролю, Німеччини, Австрії та Чехії. Збірна України тоді потрапила у фінальну частину престижного турніру.
III Чемпіонат Європи з футболу серед міських голів у 2016 році приймало місто Угерське Градіше (Чехія). Українська збірна посіла 4 місце серед команд з 12 країн Європи: Словаччини, Чехії, Хорватії, Польщі, України, Словенії, Італії, Німеччини, Південного Тіролю та Австрії.
Черговий Чемпіонат Європи з футболу серед міських голів відбудеться у Словаччині у 2020 році. Українська команда готується до участі.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)