13 / Квітень, 2018
13 квітня завершився дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування за напрямом "Соціальний захист". Захід організовано Асоціацією міст України разом з Апаратом Верховної Ради України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
У навчанні взяли участь 33 представники органів місцевого самоврядування з різних областей України, які займаються питаннями соціального захисту населення.
В ході практикуму учасники ознайомилися з законодавчою процедурою та правилами проектування нормативно-правових актів, зокрема, актів органів місцевого самоврядування. Сьогодні учасники ознайомилися з роботою Центру соціальних служб «Прозорий офіс» Святошинського району Києва.
Практикум завершився засіданням у Виконавчій дирекції АМУ. Виконавчий директор Асоціації Олександр Слобожан привітав учасників з успішним завершенням навчання, окресливши діяльність АМУ у сфері соціального захисту населення та закликавши представників громад вносити свої пропозиції для відпрацювання кращих механізмів роботи місцевого самоврядування та відстоювання їх інтересів на центральному рівні.
Окрему увагу Виконавчий директор приділив питанню введення монетизації пільг за проїзд, яку планується здійснювати за кошти місцевих бюджетів: «Пам’ятайте, що монетизація відбувається тільки за рішенням органу місцевого самоврядування. Ми доклали багато зусиль, аби відстояти цю норму. Ніхто не може заставити вас проводити монетизацію, якщо у вас немає такої можливості».
Насамкінець О.Слобожан подякував учасникам за плідну співпрацю та побажав успіхів у подальшій роботі на благо своїх громад.
Учасники практикуму отримали сертифікати про успішне проходження навчання.
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)