О.Слобожан взяв участь у міжнародному святі літератури і мистецтв «Лесині джерела»

29 / Липень, 2019
26-28 липня у Новограді-Волинському Житомирської області відбулося міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела». У заході взяв участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Це свято бере початок із 1987 року, коли на батьківщині поетеси, драматургині та громадської діячки Лесі Українки міська рада започаткувала подію «Росте і квітне Лесин край».
Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський відзначив, що цього року свято розплановане по локаціях міста – вулиця Шевченка, фортеця, Парк культури та відпочинку, а також музеї.
У рамках «Лесиних джерел» відбувся офіційний прийом іноземних делегацій та гостей свята.
Виконавчий директор АМУ О.Слобожан привітав учасників:
Маю честь вдруге відвідати цю визначну подію, яка проходить у Новограді-Волинському, поспілкуватися із талановитими людьми та вклонитися землі, що подарувала світові Людину з великої літери - Лесю Українку. Громада Новоград-Волинського – активний член Асоціації міст України, має славетну історію, і нині завдяки реформі місцевого самоврядування отримала новий імпульс для розвитку. Цим фестивалем ви відновлюєте культурну спадщину в громаді та Україні!
Також він додав, що Асоціація міст України завжди підтримує громади з їх культурними проектами, адже реалізація місцевих ініціатив у сфері культури додає позитивного іміджу містам та ОТГ України, підвищує туристичну привабливість територій, а відтак - створюються сприятливі умови для розвитку бізнесу та залучення інвестицій.
О.Слобожан презентував громаді міста український сувенір-оберіг - ляльку-мотанку.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)